Musical meets KvK meets Juniorsongfestival

Junior songfestival en Kinderen voor Kinderen bij Droomvlucht

Wat we nu weten, maar toen nog niet, is dat Mylène en Rosanne hier in een unieke situatie gefotografeerd zijn. Tijdens de CD uitreiking van de Musical “Droomvlucht” door Winnares Rachel van het JSF samen met het Kinderen voor Kinderen koor.. De Meiden hebben aan al deze evenementen meegedaan.

Rachel Traets (Junior Songfestival) en het Kinderen voor Kinderen koor bezochten dit weekend de musical Droomvlucht in Theater de Efteling.
De jonge zangtalenten bezochten hun evenzo jonge musicalcollega’s die op dit moment te zien zijn in de musical Droomvlucht.  Als verassing reikten Rachel en Kinderen voor Kinderen na afloop van de voorstelling aan de gehele musicalcast het Droomvlucht castalbum uit. De CD van de musical is sinds vorige week verkrijgbaar in de winkels.